ZDS Otomatik Kapı

ZDS Otomatik Kapı Kocaeli genelinde otomatik kapı bariyer işlerinizi üstlenmektedir.

Başiskele Otomatik Kapı

Başiskele Otomatik Kapı

0533 336 22 16

Başiskele Otomatik Kapı üretici firması olan ZDS Otomatik Kapı Sistemleri %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sunmaktadır. Firmamız uzman ekibi ile kendini geliştirmektedir. Misyonumuz gereği, müşterilerimize konforlu ve güvenilir yaşam alanı oluşturmak en büyük ilkemizdir. Kocaeli’nin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Başiskele Otomatik Kapı

Son zamanlarda isminde çokça söz ettiren bariyer kapılar ile karşınızdayız. ZDS Otomatik Kapı Sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda var olan otomatik bariyer kapı sistemleri devamlı kontrol sistemleri sayesinde kullanılır. Uzaktan kumanda ve elektrik motorlu türlerinin var olduğu bariyer sistemler büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan hariç birde aynı zamanda kontrolde edilebilen zincir bariyer sistemleri ve de mantar bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Bariyer sistemi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Çoğunlu araçlı personel çıkış ve girişinde kullanılmaktadır. Bu sistem genellikle başka kimselerin araç parkını engellemek amacıyla kullanılmaktadır.

Fotoselli Kapının Faydaları

Kendi içinde akıllı ve radar sistemleri ile yönetime sahip motorlu kapımızdır. Alüminyum gövdeden oluşturduğumuz kapı sistemlerimizdir. Genel de kabalık giriş çıkışlar da kullandığımız bu model kolaylık tanımak için kullanırız. Sensör ışığı ile kendisine yaklaşıldığında açar ve kapanır. Böylelikle olumsuz hava şartların da içerideki ortamın ısı birikimi sağlarız. Engelli ziyaretçiler için itme çekme kuvveti uygulanmadan kolaylıkla açar. Bunun dışında birçok hastane mağaza ve ticari alanlarda kullandığımız bir türdür. Bununla birlikte hijyenik açısından da son derece etki olduğundan temas etmeye gerek duymuyoruz.

Başiskele Otomatik Kapı Modelleri

Başiskele Otomatik Kepenk Sistemleri

Günümüz de artık eskiyen ve açma kapama yaparken yoran manuel kepenklerin alternatifi olarak Otomatik Kepenk Sistemleri yer almaktadır. Ayrıca otomatik Kepenklerin daha çok tercih edilmesinin asıl sebebi fiyatlarının manuel kepenkler ile neredeyse aynı fiyata tekabül etmesidir.

Başiskele Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Başiskele da Araçlarınızı Olumsuz Hava Şartlarında Koruma, Hırsızlıktan Koruma Gibi Olumsuz Sonuçlardan Sizi Korur. Başiskele Kepenk Tamir Otomatik Garaj Kapıları ile Yaşamınızda Konfor ve Güvenlik Asla Eksik Olmayacaktır.

Başiskele Otomatik Panjur

ZDS Otomatik Kapı Sistemleri Olarak Başiskele Halkına Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Otomatik Panjur Sistemleri Hizmeti Vermekten Onur ve Gurur Duyuyoruz.

Otomatik Panjur Modellerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Başiskele Otomatik Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri artık günümüzde en çok tercih edilen güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Başiskele Kepenk Tamir olarak sadece kepenk tamiri değil ayrıca otomasyon sistemlerine ait ürünlerin montajı, bakımı, onarımı ve tamirini yapmaktayız. ZDS Otomatik Kapı Sistemleri olarak Başiskele bariyer sistemlerinde pek çok seçeneğimiz mevcuttur.

Başiskele Otomatik Fotoselli Kapı

ZDS Otomatik Kapı Sistemleri olarak Fotoselli Kapı tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini itina ile en kısa sürede yapmaktayız. Ayrıca fotoselli Kapılar İle Hijyenik konusu daha da artmıştır. Bunun dışında kapılar kendiliğinden açıldığı için hijyen açısından da daha çok tercih edilmektedir.

Başiskele Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı

Bahçe Kapısı ile evleriniz, İş Yerleriniz, Otoparklarınız Daha Güvenli ve Daha Yaşanılabilir Konforlu Bir Alana Sahip Olursunuz. Müşterilerimize Her Zaman En İyisini ve Kaliteli Hizmet Sunmak İstiyoruz. Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemlerimiz Pas Tutmaz ve Asla Çalışmasında Problem Yaşatmaz. Fotoselli Olmasından Dolayı Kapanırken Lazer Noktası ile Bağlantısı Kesilir İse Anında Durur ve Tekrardan Açmaya Başlar. Modellerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Başiskele Otomatik Kepenk

Başiskele Otomatik Kepenk

Birçok kurum kuruluşun en önemli ihtiyacı güvenliğidir. Kepenk sistemleri böylelikle en önemli ihtiyaçlarımızdan biridir. Bankalar, mağazalar ve iş yerimiz de olmaz olmazımızdır. Ayrıca kepenk sistemleri ile koruma yapmıyor iseniz hırsızlıklara önlem almış sayılmazsınız. Bu sebeple vitrinlerimiz camlarımız ve kapılarımız kötü niyetlilere açık kalır. Bu sistemleri kar yağmur fırtına gibi hava şartlarında da korucudur. İş hayatımız devamlılığı ve sürdürebilirliği açısında önemli bir etmendir. Çelik ve alüminyum olarak iki çeşit olarak karşımıza çıkar. Tamamen ihtiyaçlarımızın doğrultusunda üretim yaparız. Sitemiz de yer alan tasarım ve modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı uygulamalarının uzun ömürlü hali

Bireysel, ticari ve endüstriyel yapılarda estetik ve güvenlik yönünden önem arz eden ürünlerden biri de otomatik kapı-lardır. SAS ® Door sağlam ve uzun ömürlü ZDS Otomatik Kapı İzmit’te çözümlerini yıllardır sunmaktadır. Otomatik kapı ürünlerinin tüm gamlarının satış ve servis hizmetini vermektedir. Konut ve ticari çözümlerde dış ve iç birimlerin satış öncesi ve uygulama sonrası tüm detayları, tecrübeli ekibimiz tarafından detaylandırılmaktadır.

0533 336 22 16

ZDS Otomatik Kapı

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Otomatik Kapı işleriniz yapılmaktadır. ZDS Otomatik Kapı yeni nesil Kapı sistemleri ile mekanlarınıza konfor ve daha fazla güvenlik katıyor

0533 336 22 16